ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Vánoční dílna

dílna

akce 2. stupně

Před několika okamžiky skončila letošní vánoční dílna na 2. stupni, do které se zapojily všechny děti. Některé s nadšením, jiné už méně, ale výtvory nejsou vůbec špatné, což můžete vidět v přiložené fotogalerii.

Vyrábělo se toho mnoho - přáníčka, sněhuláci, vločky, stromečky, ozdoby na stromek, zkrátka vše, co k těmto zimním svátkům patří.

PS

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vanocni_dilna_na_2._stupni_2022/

Datum vložení: 15. 12. 2022 15:53
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty