ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Vánoční dílna

dílna

akce 2. stupně

Před několika okamžiky skončila letošní vánoční dílna na 2. stupni, do které se zapojily všechny děti. Některé s nadšením, jiné už méně, ale výtvory nejsou vůbec špatné, což můžete vidět v přiložené fotogalerii.

Vyrábělo se toho mnoho - přáníčka, sněhuláci, vločky, stromečky, ozdoby na stromek, zkrátka vše, co k těmto zimním svátkům patří.

PS

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vanocni_dilna_na_2._stupni_2022/

Datum vložení: 15. 12. 2022 15:53
Datum poslední aktualizace: 15. 12. 2022 15:59
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty