ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Vánoční čas ve 3.A

3A

třídní akce na 1. stupni

Poslední prosincový týden byl naplněn různými akcemi. Nejprve VÁNOČNÍ DÍLNA, kde si děti pod dohledem starších žáků a učitelů v Kulturním domě  Nechanice mohly vyrobit předem vybrané výrobky. Ve třídě si žáci zkusili pracovat ve skupinách. Moc všechny bavilo počítat příklady, vybarvovat obrázky a lepit je ke správnému vyjmenovanému slovu. Ve čtvrtek jsme si na chodbě zazpívali koledy.

Ve třídě si žáci zkusili různé vánoční zvyky – rozkrajování jablíčka, hod botou, pouštění lodiček se svíčkou atd. Nakonec si rozbalili dárky a šli jsme do kulturního domu na vánoční hudební představení. Největším dárkem pro třídu byl nový koberec, za který moc děkujeme.

třída 3. A

Datum vložení: 3. 1. 2023 14:04
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2023 14:06
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty