ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Vánoční besídka

třída 4. A

Už od samého rána se pod vánočním stromečkem hromadily dárky. Nedočkavost dětí byla tak veliká, že chtěly rozbalovat hned po příchodu do třídy, ale musely vydržet. Nejprve jsme si vyrobili vánoční přáníčko, povídali si o vánočních zvycích. A některé hned vyzkoušely. Děvčata házela střevícem a krájeli jsme jablíčko. Pak nastalo rozdávání a rozbalování dárků. Děti byly šťastné a spokojené.

JO

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vanocni_besidka_ve_4._A/

Datum vložení: 1. 1. 2022 16:26
Datum poslední aktualizace: 1. 1. 2022 16:28
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty