ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko 1

akce 1. + 2. stupně

Dva dubnové pátky patřily ve škole celostátní akci Ukliďme Česko. Děti z 1. stupně vyrazily 12. 4., kdy panovalo slunečné a teplé počasí. Za týden už bylo o poznání chladněji, ale ani to žáky 2. stupně neodradilo a zapojili se také. Vybaveni pracovními rukavicemi a pytli se všichni vydali do ulic nebo okolí města. Zbytečné to rozhodně nebylo, protože odpadků jsme našli všude dost. S jejich odvozem nám opět pomohl pan Galásek z MÚ, za což mu moc děkujeme.

Poděkování samozřejmě patří také všem, kteří se úklidu zúčastnili. Snad jim ani v budoucnu nebude čistota našeho životního prostředí lhostejná.

HB

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/uklidme-cesko-1-stupen

Datum vložení: 6. 5. 2024 8:13
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty