ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Učíme se společně

Učíme se společně 2

třídní akce 1.B + 4.B

Ve čtvrtek 1.2. jsme měli ve škole zvláštní den. Ráno k nám přišli na návštěvu kamarádi ze 4.B a domluvili jsme se, že se dnes budeme učit všichni společně. Paní učitelka nám vše vysvětlila a začali jsme pracovat. Každý čtvrťák měl na starost 1-2 prvňáčky. Přestože nás bylo ve třídě 36, vše se krásně podařilo. Společně jsme četli, doplňovali doplňovačky, počítali a hráli různé hry. Práce nás moc bavila, nikdo se „neulejval“, každý vykonal kus práce. Domluvili jsme se, že bychom si přáli ještě společný tělocvik. Už se moc těšíme!! 

RM a třídy 1.B + 4.B

Datum vložení: 5. 2. 2024 10:57
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty