Tváře plné modřin v 5.B

Tváře plné modřin v 5.B 1

naštěstí jen „jako“

Za dětmi přijeli záchranáři z jižních Čech, aby děti naučili, jak se o sebe postarat. Jak poskytnout prvnípomoc,  co dělat pro záchranu lidského života. Děti si zkusily i dýchání na panákovi. Nakonec nejzábavnější bylo maskování různých zranění – řezné rány, modřiny, zlomeniny, trčící kosti apod. Foto je jen pro silnější povahy – vypadá totiž velmi realisticky. I smutný výraz ve tvářích je pro dokreslení fotky.

Na doplnění musím říct, že děti běhaly po chodbách sice s věrohodnými zraněními, ale stále
s úsměvy.

Text a foto: Mgr. Zuzana Škvrnová, foto: Bc. Petra Stránská

Datum vložení: 2. 5. 2024 8:45