ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Tváře plné modřin v 5.B

Tváře plné modřin v 5.B 1

naštěstí jen „jako“

Za dětmi přijeli záchranáři z jižních Čech, aby děti naučili, jak se o sebe postarat. Jak poskytnout prvnípomoc,  co dělat pro záchranu lidského života. Děti si zkusily i dýchání na panákovi. Nakonec nejzábavnější bylo maskování různých zranění – řezné rány, modřiny, zlomeniny, trčící kosti apod. Foto je jen pro silnější povahy – vypadá totiž velmi realisticky. I smutný výraz ve tvářích je pro dokreslení fotky.

Na doplnění musím říct, že děti běhaly po chodbách sice s věrohodnými zraněními, ale stále
s úsměvy.

Text a foto: Mgr. Zuzana Škvrnová, foto: Bc. Petra Stránská

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/tvare-plne-modrin-nastesti-jen-jako-5-b

Datum vložení: 2. 5. 2024 8:45
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty