ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Turnaj ve vybíjené

MIKROREGION NECHANICKO

A opět po roce vybíjená mezi školami v rámci mikroregionu Nechanicko. Ve starších i mladších se utkalo vždy 5 soupeřů systémem každý s každým. K vidění byly fantastické zákroky, raketové střely i fair play, za což jsme srdečně rádi.

A jak to dopadlo? Mezi mladšími měli nejpřesnější mušku a nejpevnější nervy žáci Dohalic, na 2. místě skončili domácí Nechanice, bronz si odvedli sportovci ze Stěžer, za nimi pak na 4. a 5. místě skončily Libčany a Mžany.

Putovní pohár pro starší získali domácí žáci z Nechanic, stříbrná příčka připadla na Dohalice, na bronzové příčce skončili žáci z Libčan, na 4. a 5. místě pak Stěžery a Probluz.

Všem hráčům i učitelům děkujeme za hladký průběh a těšíme se zase za rok!

PS

Datum vložení: 23. 5. 2024 16:52
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty