ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Turnaj v minikopané

Turnaj v minikopané 1

sportovní akce žáků 6. - 7. tříd

V květnu jsme se věnovali zejména kopané. V Novém Bydžově (Chudonicích) proběhl postupový turnaj žáků 6. a 7. tříd.

Čekalo nás celkem 6 zápasů systémem každý s každým. Po prvních dvou  to sice nevypadalo příliš vesele - zasloužená prohra s Chlumcem  a trochu smolná s Klicperkou NB, ale pak se naši hráči rozjeli a postupně přehráli Skřivany, M. Horákovou i Sion HK. Všechny zápasy byly velice vyrovnané a pavouk turnaje řádně zamotaný, proto jsme v posledním souboji mohli pomýšlet na stříbrnou pozici. Zápas s Karlovkou jsme bohužel prohráli, i tak máme z bronzové pozice velikou radost, neboť konkurence byla více než dobrá.

Všem hráčům díky za předvedený výkon i přístup.

Sestava: D. Koller, K. Kvasničková, V. Gosson, M. Soukal, T. Hruška, K. Tůma, J. Hach, F. Kvasnička a V. Jíra 

Datum vložení: 1. 6. 2023 11:04
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty