Turnaj v kopané

Turnaj v kopané 1

akce 2. stupně

Ve středu se mezi sebou utkaly (ne)třídní týmy 2. stupně ve fotbale. Přihlásilo se celkem 6 družstev, mezi nimi i jedno dívčí. Atmosféra byla výborná, divácká kulisa skvělá a výkony kvalitní.

Vítězství si nakonec odnesli deváťáci "Stará garda", na paty jim šlapali "Brazilci" z 8.B a 7.A, bronzovou příčku obsadil tým složený zejména z hráčů 7.B a 8.A s originálním názvem "Dementi" a nepopulární bramboru urvali hráči ze 6.B "Bramboráci". Děkujeme též týmům "Slaparta" a "Klenoty", že se turnaje se ctí zúčastnili.

Pevně věřím, že si všichni kvalitně zahráli a že se sejdeme zase za rok.

PS

Datum vložení: 28. 6. 2024 8:15

Úřední hodiny v období prázdnin Typ: PDF dokument, Velikost: 173.12 kB

Rekonstrukce šk. jídelny