ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Turnaj v kopané

Turnaj v kopané 1

akce 2. stupně

Ve středu se mezi sebou utkaly (ne)třídní týmy 2. stupně ve fotbale. Přihlásilo se celkem 6 družstev, mezi nimi i jedno dívčí. Atmosféra byla výborná, divácká kulisa skvělá a výkony kvalitní.

Vítězství si nakonec odnesli deváťáci "Stará garda", na paty jim šlapali "Brazilci" z 8.B a 7.A, bronzovou příčku obsadil tým složený zejména z hráčů 7.B a 8.A s originálním názvem "Dementi" a nepopulární bramboru urvali hráči ze 6.B "Bramboráci". Děkujeme též týmům "Slaparta" a "Klenoty", že se turnaje se ctí zúčastnili.

Pevně věřím, že si všichni kvalitně zahráli a že se sejdeme zase za rok.

PS

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/turnaj-v-kopane-2-stupen-2024

Datum vložení: 28. 6. 2024 8:15
Autor: Petr Soukal

Úřední hodiny v období prázdnin Typ: PDF dokument, Velikost: 173.12 kB

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty