ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Turnaj v kopané

Turnaj v kopané 1

sportovní akce žáků 2. stupně

Před několika okamžiky skončil turnaj žáků 6. - 9. tříd v kopané, kterého se zúčastnilo 6 smíšených týmů. K vidění byl pěkný fotbal a nebyla nouze ani o vtipné situace, zkrátka vše se vydařilo tak, jak mělo.

Vítězem se nakonec stali hráči týmu "Sharks", kteří si tak spravili chuť z loňského prohraného finále. Na druhém místě se umístili "Kotlárovci", třetí překvapivě žáci 6. ročníků "Ledoví žraloci".

Pořadí

1. Sharks

2. Kotlárovci

3. Ledoví žraloci

4. Lvi žerou první

5. FC Země Os

6. Debžo Team

PS

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Turnaj_zaku_2._stupne_v_kopane_2023/

Datum vložení: 28. 6. 2023 12:39
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty