Tříkrálová sbírka

akce školní družiny

Ve čtvrtek 6. ledna a v pátek 7. ledna jste mohli v ulicích Nechanic potkat hned čtyři skupiny koledníků Tříkrálové sbírky. Po roční pauze jsme letos znovu mohli pomoci s vybíráním peněz pro Oblastní charitu Hradec Králové. Peníze vybrané v letošní sbírce poputují z velké části na výstavbu lůžkového hospicu ve Stěžerách.

Mnohým dárcům děti ze družiny vykouzlily úsměvy na tváři a někdy i slzy dojetí. Mnohokrát děkujeme všem, kteří přispěli jakoukoli částkou!

team ŠD

Datum vložení: 10. 1. 2022 12:04