ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Tříkrálová sbírka

akce školní družiny

Ve čtvrtek 6. ledna a v pátek 7. ledna jste mohli v ulicích Nechanic potkat hned čtyři skupiny koledníků Tříkrálové sbírky. Po roční pauze jsme letos znovu mohli pomoci s vybíráním peněz pro Oblastní charitu Hradec Králové. Peníze vybrané v letošní sbírce poputují z velké části na výstavbu lůžkového hospicu ve Stěžerách.

Mnohým dárcům děti ze družiny vykouzlily úsměvy na tváři a někdy i slzy dojetí. Mnohokrát děkujeme všem, kteří přispěli jakoukoli částkou!

team ŠD

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Trikralova_sbirka_2022/

 

Datum vložení: 10. 1. 2022 12:04
Datum poslední aktualizace: 13. 1. 2022 11:35
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty