ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Testování žáků

aktuální informace od nového kalendářního roku

Vážení rodiče,
obdrželi jsme aktuální informace k testování žáků v novém kalendářním roce. Opět dochází k několika změnám, vše naleznete v příloze (Leták pro rodiče - testování od 3. 1. 2022). Pozornost věnujte zejména způsobu, jakým postupovat v případě pozitivních výsledků. 

Testování se bude konat:
- v prvních dvou týdnech nového roku dvakrát týdně: 3., 6., 10. a 13. ledna,
- od 17. ledna jednou týdně, pravidelně v pondělí.

Testování se nově týká všech žáků, nehledě na očkování či prodělanou nemoc. 

Případné dotazy směřujte na vedení školy.

Přílohy

testování_leták_pro_rodiče_A4.pdf

testování_leták_pro_rodiče_A4.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 146 kB
Datum vložení: 1. 1. 2022 17:16
Datum poslední aktualizace: 1. 1. 2022 17:19
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty