ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Sv. Mikuláš

skupinová práce 4. A

V pátek 3. 12. 2021 se přeměnili kluci a holky ze 4. A na čertíky a hříšníky. Tím vznikly dvě skupiny, které měly za úkol společnými silami zpracovat projekt o sv. Mikuláši. Vycházely z textu, který popisoval život a atributy sv. Mikuláše. Plnily úkoly, které zapisovaly do připravených listů. Výsledkem byl lapbook. Nakonec obě skupiny společnou práci zhodnotily, co se jim dařilo, co ne, jak se jim spolupracovalo a co by příště udělaly jinak.

JO

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Sv._Mikulas_-_skupinova_prace_zaku_4._A_3.12.2021/

Datum vložení: 6. 12. 2021 14:22
Datum poslední aktualizace: 6. 12. 2021 14:23
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty