ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Superfinále Školní futsalové ligy - 2. místo

nechanice

sportovní úspěch žákyň 6.-7. ročníků

Vynikajícího úspěchu dosáhlo družstvo dívek 6.-7. tříd, které v republikovém Superfinále Školní futsalové ligy získalo stříbrné medaile!

Turnaj se konal ve sportovní hale v Heřmanově Městci za účasti 7 družstev z celé republiky. Nejprve se hrálo systémem každý s každým a poté první 4 týmy postoupily do semifinále. Naše děvčata se nezalekla soupeřek převážně z velkých měst a neuvěřitelně kráčela od jednoho vítězství k druhému. Postupně porazila Plzeň 3:0, Kvasice 2:0, Liberec 2:0, Hlučín 3:0 a Hradec nad Moravicí 1:0. Jediná těsná prohra v základní skupině přišla s týmem fotbalistek z Pardubic 0:1. V semifinále nás čekal Liberec a naše děvčata ho znovu porazila (3:0) a radovala se z postupu do finále. Zde je čekal suverénní tým Pardubic, který potvrdil svoji roli favorita a zvítězil 2:0.

My jsme tedy obsadili skvělé 2. místo a získali tak stříbrné medaile, pohár a další věcné ceny. Navíc jsme zabodovali i v individuálních oceněních, když nejlepší brankářkou turnaje byla vyhlášena Karolína Vranovská. Kromě ní byly hlavními oporami fotbalistky Kristýna Kvasničková, Agáta Pražáková a Viki Gosson, vedle nichž si velmi dobře vedla i ostatní děvčata a vytvořila tak výborný tým.

Za vynikající reprezentaci naší školy děkujeme těmto hráčkám: Bašová Natálie,  Homoláčová Magdalena, Špásová Kristýna (7.A), Gosson Viktorie, Vranovská Karolína (7.B), Daridová Adéla, Kliková Zuzana, Kvasničková Kristýna, Pražáková Agáta a Šafranková Elena (6.B).

Odkaz na oficiální stránky FAČR:
https://futsal.fotbal.cz/pardubice-obhajily-titul-v-superfinale-skofl-7/a17488

Datum vložení: 1. 12. 2022 7:03
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2022 7:08
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty