ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Střípky ze 4.B

4B

akce ve 4. B

Na hodinách přírodovědy jsme se přesunuli od zvířat k fyzikálním pokusům a měřením. Ve skupinkách jsme tak měřili vše, co zvládneme: délku chodidla, svou teplotu a hmotnost a porovnávali jsme. Také jsme vážili učebnice a sešity na staré kuchyňské váze. Zkoušeli jsme změřit i obvod hlavy – krejčovským metrem, pravítkem nebo i stavebním metrem. Ale ne vše se osvědčilo. 

Zuzana Škvrnová a Petra Stránská

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Stripky_ze_4.B/
(PS: V galerii jsou i střípky z hodin a akcí, které jsme prožili v zimě a na podzim.)

Datum vložení: 26. 1. 2023 11:27
Datum poslední aktualizace: 26. 1. 2023 11:32
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty