ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Spaní ve škole

Spaní ve škole

akce 7.B

Na začátku března podnikla 7.B ve společnosti třídního učitele a asistentky pedagoga spaní ve škole. Naším cílem bylo stmelit kolektiv ale hlavně se trochu pobavit. Po nezdravé večeři jsme si zahráli pár společných her, promluvili si do duše a připravili stezku odvahy, na které žáky čekala stezka skrz tmavou školu.

Akce se obešla bez zbytečných hrůz a strašení, všichni vyvázli ze stezky zdraví, ač s lehce zvýšenou tepovou frekvencí. O tom, jak to může vypadat v noci ve škole se můžete podívat na záznam fotopastí, které hlídali hladký průběh stezky odvahy.

Ondřej Horák

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/spani-ve-skole-7-b

Datum vložení: 25. 3. 2024 7:16
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty