ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Sluneční soustava

projekt

projekt 5.B

Po návštěvě Planetária v HK jsme se rozhodli pokračovat v bádání. V projektu Sluneční soustava jsme ve skupinách vytvářeli její model a doplnili ho o zajímavé informace nejen o planetách.  Práce všechny moc bavila a dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací – třeba, že Slunce je bílé. 

Mgr. Pavla Karásková

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Slunecni_soustava_-_projekt_5.B/

Datum vložení: 18. 12. 2022 21:04
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty