ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Slavnostní zahájení

Zahajení nového šk. roku

šk. rok 2023/24

Letošní školní rok 2023/24 jsme slavnostně zahájili v pondělí 4.9.2023 v 8:00 hod. 

Na 1.stupni proběhlo tradiční zahájení na schodech před školou. Letos nám počasí velice přálo a usmívalo se na nás sluníčko. První školní den byl pro mnohé plný radosti, očekávání a nových začátků.

Nejvíce vzrušení provázelo naše nejmladší žáky – prvňáčky. Na schodech jsme jich napočítali celkem 49, což je úctyhodný počet. Tento den byl pro ně plný nových zážitků. Setkali se se svými třídními učiteli, kteří připravili hry a aktivity, aby pomohli dětem lépe se seznámit se školou a svými spolužáky. I přes trochu slziček se všem podařilo zazvonit si před školou na zvoneček a stát se tak opravdovým školákem.

Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří se podíleli na hladkém zahájení tohoto nového školního roku. Tým učitelů, asistentů, veškerého školního personálu a rodičů vytvořil prostředí, kde se naši žáci mohou cítit vítáni, podporováni a motivováni k učení.

R.M.

Fotografie naleznete zde...

Datum vložení: 7. 9. 2023 10:08
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty