ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Slavnostní vyhodnocení atletické olympiády na 1.stupni

Slavnostní vyhodnocení atletické olympiády na 1.stupni 1

akce 1. stupně

„Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se...!“ Toto heslo dobře známe, ale nějak se nám nedařilo se ho držet a vyhrát olympiádu jsme chtěli opravdu všichni. Nakonec jsme pochopili, že každý nemůže být na 1.místě, a tak jsme po dlouhodobém jarním atletickém klání všem nejlepším společně pořádně popřáli a zatleskali. No, co, budeme se snažit běhat, házet i skákat co nejlépe zase za rok.

RM

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/atleticka-olympiada-prvni-stupen

Datum vložení: 28. 6. 2024 8:10
Autor: Petr Soukal

Úřední hodiny v období prázdnin Typ: PDF dokument, Velikost: 173.12 kB

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty