ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Školní výlet 1. tříd

Školní výlet 1. tříd 1

akce 1. stupně

V pátek 9. 6. jsme vyjeli na náš první školní výlet do Častolovic na zámek. Počasí nám celou dobu přálo, cesta tam i zpět uběhla rychle a bez nenadálých příhod.

Objednaný program byl následující: prohlídka zámeckého interiéru, střelba z kuše a chůze po napnuté gumě mezi stromy, návštěva ve zvěřinci a krmení zvířátek zakoupenými granulemi, nákup potřebností v kiosku a občerstvení se z vlastních zásob i ze zámecké nabídky, dále pak divadelní představení v prostoru parku. Poslední zastávka byla na hřišti, odkud bylo už jen pár kroků k našemu autobusu.

Krásně nám to uteklo a už se těšíme na další společný výlet!

Světlana Dubnová

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vylet_Castolovice_1.A%2C_1.B%2C_1.C/

Datum vložení: 21. 6. 2023 7:16
Autor: Petr Soukal

Úřední hodiny v období prázdnin Typ: PDF dokument, Velikost: 173.12 kB

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty