ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Škola v přírodě

Škola v přírodě 1

akce 3.A + 3.B

Od 5. 6. do 9. 6. jsme odjeli do Zbraslavic. Když jsme přijeli, hned jsme začali soutěžit. Vybírali jsme kapitána, kreslili jsme skřítka podle kartiček.

IK

Nejvíce mě bavily týmové hry –nafukování a praskání míčků, stavění domečků. Nelíbilo se mi, jak Dominik zlobil a Adam večer brečel. Bertík


Hodně jsme sportovali. Hráli jsme si na písku. Sebik


Každý den jsme měli rozcvičku. Líbilo se mi, jak nás starší děti stříkaly vodou. Chutnali mi snídaně. Violka


Hráli jsme různé týmové hry. Líbily se mi snídaně, obědy, večeře. Rád jsem si hrál na pískovišti. Bavil mě výlet do Kutné Hory. Nelíbilo se mi, jak Dominik zlobil a že jsme tam byli tak dlouho. Adam

Hráli jsme hry v týmech, pobíhali jsme po hřišti. Líbila se mi pneumatika od traktoru, houpačka, snídaně a skupinové hry. Rád jsem chodil na procházky a pěkný byl výlet do Kutné Hory. Těším se na další rok, snad tam pojedeme zase. Lucas


Když jsme přijeli, vybalili jsme kufry a hned byla soutěž. Druhý den jsme šli na snídani, která byla nejlepší na světě. Večerka byla super, protože jsme ji měli v 9 hodin. Byla jsem smutná, že jsme skončili na 5. místě. Naše skupina se jmenovala Elfíci. Bavilo mě natáčet reklamu. Bohužel kvůli dešti nebyla stezka odvahy. Terka


https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Zbraslavice_3._A%2CB_-_zaverecne_hratky/

Datum vložení: 26. 6. 2023 7:52
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty