ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

pro rodiče žáků 1. tříd ve šk. roce 2023/24

Vážení rodiče,
dovolujeme si vás pozvat na schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se bude konat v úterý 30.5.2023 od 16.30 hod. v budově 1. stupně ZŠ Nechanice (ul. Školská 333). Na této schůzce budete seznámeni s rozdělením dětí do tříd, budou podány informace o chodu školy a ŠD a informace o pomůckách pro 1. třídu, které budou děti potřebovat. Dále vám bude předán variabilní symbol pro platby na účet školy.
Schůzka je pouze pro rodiče či pověřené dospělé osoby, bez účasti dětí. Prosíme, zajistěte si na tento termín volno, náhradní schůzka nebude.
Těšíme se na vás.

I. Kamenická + R. Mihulová (třídní učitelky budoucích 1. tříd)

Datum vložení: 23. 5. 2023 12:57
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty