ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Sbírka ke Dni válečných veteránů 2023

Sbírka ke Dni válečných veteránů 2023 1

poděkování dárcům

V listopadu 2023 se naše škola zapojila do celorepublikové sbírkové akce ke Dni válečných veteránů a nabízela ke koupi červené vlčí máky. Vybralo se celkem 8 663,- Kč. Peníze ze sbírky pomáhají válečným veteránům, účastníkům 3. odboje a odpůrcům totalitních režimů 20. století. Část výtěžku ze sbírky putuje dokumentaristům Paměti národa, kteří zaznamenávají příběhy pamětníků.

Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli. 

Jana Okrouhlá

Datum vložení: 17. 1. 2024 7:43
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty