Sběr starého papíru

pro školu i veřejnost

V týdnu od 24. do 28. 1. 2022 proběhne v ZŠ a MŠ Nechanice sběr starého papíru. Kontejner bude přistaven za budovou 1. stupně na obvyklém místě. V případě jeho naplnění či uzavření ho neotevírejte a sběr zanechte srovnaný za kontejnerem.

Chceme Vás touto cestou opět požádat o omezení kartonů, které do školního sběru starého papíru nepatří.

V loňském kalendářním roce poznamenaném situací s Covid-19 jsme nasbírali 4,84 tun starého papíru. Obdržené finanční prostředky jsou zasílány na účet SRPDŠ, z kterého jsou poté čerpány na různé akce a pomůcky pro děti.

Datum vložení: 10. 1. 2022 11:53
Datum poslední aktualizace: 10. 1. 2022 12:01