ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Sběr starého papíru

pro školu i veřejnost

V týdnu od 24. do 28. 1. 2022 proběhne v ZŠ a MŠ Nechanice sběr starého papíru. Kontejner bude přistaven za budovou 1. stupně na obvyklém místě. V případě jeho naplnění či uzavření ho neotevírejte a sběr zanechte srovnaný za kontejnerem.

Chceme Vás touto cestou opět požádat o omezení kartonů, které do školního sběru starého papíru nepatří.

V loňském kalendářním roce poznamenaném situací s Covid-19 jsme nasbírali 4,84 tun starého papíru. Obdržené finanční prostředky jsou zasílány na účet SRPDŠ, z kterého jsou poté čerpány na různé akce a pomůcky pro děti.                                                                                                           

Děkujeme

 

Datum vložení: 10. 1. 2022 11:53
Datum poslední aktualizace: 10. 1. 2022 12:01
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty