ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Rekonstrukce školní jídelny

informace pro strávníky

Vážení rodiče,
během prázdninového týdne začala dlouho očekávaná rekonstrukce školní kuchyně. Vzhledem
k tomu, že vše probíhá za provozu školy, budeme se muset všichni přizpůsobit provizornímu provozu v jídelně. Rekonstrukce potrvá až do poloviny srpna a během té doby bude jídelna dovážet jídlo z Hradce Králové. Zároveň nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí (je možno oběd telefonicky odhlásit do 8:00).

Děkuji za pochopení

Mgr. Jan Čech

ředitel školy

tel.: 724 218 892

reditel@zsnechanice.cz

Datum vložení: 22. 3. 2024 8:29
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty