ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Prosinec ve školní družině

sd

ohlédnutí za akcemi ŠD

V posledním měsíci roku 2022 se celá družina položila do hudby. Celoroční hra nám ukázala další nechanický spolek - pěvecký sbor Cantus Feminae. Tři zpěvačky a pan sbormistr nám předvedli kousek z jejich umění, naučili jsme se odborné pojmy a také jsme si pěkně zazpívali. Stejně tak jsme si zazpívali v kostele s panem farářem Benkem. Ještě jednou všem moc děkujeme! Čtvrtou část nechanického znaku jsme však získali za kreslení hudby - snažili jsme se namalovat skladbu “V jeskyni krále hor”. Vystoupili jsme také na vánočním koncertě s několika koledami.

V prosinci se nám také podařilo užívat si sněhu na naší zahradě. Pevně doufáme, že to nebyly poslední hrátky na sněhu tuto zimu. Dále jsme vyrobili a následně roznesli po Nechanicích více než 400 vánočních přání. Poslední den jsme si užili besídky v našich klubovnách a den jsme završili diskotékou.

Team ŠD

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Prosinec_ve_skolni_druzine/

Datum vložení: 3. 1. 2023 12:03
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2023 12:05
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty