ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Procházka vánoční Prahou

8a

akce 8. A

Ve středu 21. 12. 2022 jsme se třídou 8. A vyrazili vlakem na výlet do našeho hlavního města, abychom si prohlédli vánoční výzdobu a nasáli sváteční atmosféru. Prošli jsme se po Václavském náměstí směrem k orloji, vyfotili se před vánočním stromkem a prohlédli si Staroměstské náměstí. Po vydatném obědě jsme zamířili do Celetné ulice, kde jsme měli domluvenou prohlídku digitálního umění v Lumia Gallery. Celý výlet jsme završili nákupy v obchodním domě Primark.

Jediným nedostatkem jinak vydařeného výletu bylo špatné počasí, protože celou dobu pršelo. Náladu nám to ale nezkazilo a už se těšíme, až zase něco společně podnikneme.


                                                     Mgr. Tereza Nechvílová, tř. uč.

 
 

Datum vložení: 3. 1. 2023 14:01
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2023 14:03
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty