ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Příprava na "Svatomartinské trhy 2023"

Příprava na "Svatomartinské trhy 2023" 1

ve třídě 1.A

10. 11. jsme se ve třídě 1. A připravovali na Svatomartinské trhy. Dívali jsme se na pohádku o sv. Martinovi. Vybarvovali jsme obrázkovou osnovu příběhu o Martinovi. Zvládli jsme ji očíslovat  podle pořadí. U nové interaktivní tabule jsme hledali rozdíly a spojovali jsme stejné podkovy.

Iveta Kamenická 
třídní učitelka 1. A

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/vytvarna-vychova-se-sv-martinem-v-1-a

Datum vložení: 15. 11. 2023 8:11
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty