ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Přijímací zkoušky nanečisto

JPZ

pro žáky 9. tříd

Za podpory MM Hradec Králové a o.p.s. Hradecký venkov se dne 28. 2. 2023 konají  „Přijímací  zkoušky nanečisto“  pro žáky 9.tříd ZŠ a MŠ Libčany, ZŠ a MŠ Nechanice a ZŠ a MŠ Františka Škroupa Osice, kteří budou v dubnu letošního roku dělat JPZ z českého jazyka  a matematiky a chtějí si své znalosti otestovat v časovém předstihu.

Žáci absolvují zkoušku na jiné škole v souladu s pravidly pro zadávání na SŠ. Věříme, že jim tato zkušenost pomůže překonat trému a u opravdové zkoušky uspějí.

Děkujeme MM HK a o.p.s. Hradecký venkov za podporu, pracovníkům ZŠ Libčany a Osice za organizace i spolupráci.

PS

Datum vložení: 22. 2. 2023 14:48
Datum poslední aktualizace: 22. 2. 2023 14:54
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty