Předvánoční čas

Př.tř.1

v přípravné třídě

A už je to tu...

Nastal předvánoční čas a my už se nemůžeme dočkat, až Ježíšek zacinká zvonečkem. Paní učitelka říkala, že nám to čekání rychleji uteče, když budeme pořád něco dělat a tak jsme to vyzkoušeli.

Tvořili jsme na "Svatomartinský jarmark", vyráběli jsme hromadu výrobků, které jsme si často i mohli vzít domů, dělali jsme úkoly, chodili různě ven a zkrátka nás to spolu moc bavilo. Dokonce jsme byli i na divadélku, na suprovém bubnování v tělocvičně, na dílničce , na výletě na Hrádku a byli jsme i koledovat a rozdávat přáníčka. A abychom nezapomněli - také jsem tvořili dárečky pro babičky a dědečky z projektu "Ježíškova vnoučata", kterým jsme dokonce nahráli i video.

Společně nám ten čas do Vánoc strašně rychle utekl. Dneska k nám do třídy dokonce přišel Ježíšek. :) No prostě, byla to velká paráda a těšíme, co nás společně bude čekat v dál.

Všem Vám přejeme kouzelné Vánoce a v novém roce hlavně štestíčko, protože kdo má štěstí, ten má vše, co si přeje. :)

LP

Př. tř. 1Př.tř.2