ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Předvánoční čas

Př.tř.1

v přípravné třídě

A už je to tu... 

Nastal předvánoční čas a my už se nemůžeme dočkat, až Ježíšek zacinká zvonečkem. Paní učitelka říkala, že nám to čekání rychleji uteče, když budeme pořád něco dělat a tak jsme to vyzkoušeli. 

Tvořili jsme na "Svatomartinský jarmark", vyráběli jsme hromadu výrobků, které jsme si často i mohli vzít domů, dělali jsme úkoly, chodili různě ven a zkrátka nás to spolu moc bavilo. Dokonce jsme byli i na divadélku, na suprovém bubnování v tělocvičně, na dílničce , na výletě na Hrádku a byli jsme i koledovat a rozdávat přáníčka. A abychom nezapomněli - také jsem tvořili dárečky pro babičky a dědečky z projektu "Ježíškova vnoučata", kterým jsme dokonce nahráli i video.

Společně nám ten čas do Vánoc strašně rychle utekl. Dneska k nám do třídy dokonce přišel Ježíšek. :) No prostě, byla to velká paráda a těšíme, co nás společně bude čekat v dál.

Všem Vám přejeme kouzelné Vánoce a v novém roce hlavně štestíčko, protože kdo má štěstí, ten má vše, co si přeje. :) 

LP

Př. tř. 1Př.tř.2

Datum vložení: 23. 12. 2022 19:18
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty