ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Piknik na Hrádku

Piknik na Hrádku  1

akce 4.B

V pondělí 26. června jsme se vydali pěšky na Hrádek u Nechanic a dopřáli si letní den spolu. Vyšli jsme od školy přes Jehlický kopec, přes lesy a skončili v zámeckém parku, kde jsme si na dekách dali dobroty z domova. Donesli jsme pro sebe, ale hlavně pro své kamarády. Dopoledne v lese a v partě se nám moc líbilo.

 https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Piknik_na_Hradku_-_4.B/

Datum vložení: 28. 6. 2023 12:30
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty