ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Páťáci v hradeckém planetáriu

Planetárium

akce 5. tříd

V úterý 13.12. jsme se s páťáky vydali na dalekou cestu do Vesmíru. Pohltilo nás cestování galaxiemi a setkání s planetami naší Sluneční soustavy i dalšími giganty Vesmíru. Cestou jsme pozorovali zimní oblohu se souhvězdími. Mohli jsme si vyzkoušet, jak se cítí astronaut při startu raketoplánu nebo si sáhnout na měsíční kámen. Dozvěděli jsme se, jak funguje černá díra nebo kolik bychom vážili na různých místech naší Sluneční soustavy. Moc se nám v planetáriu líbilo a dozvěděli jsme se tu mnoho nového.

tř. uč. Pavla Karásková a Jana Okrouhlá

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Planetarium_HK_-_5.tridy/

Datum vložení: 18. 12. 2022 21:01
Datum poslední aktualizace: 18. 12. 2022 21:04
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty