ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Pasování na čtenáře

Pasování na čtenáře 1

akce 1. A

11. 6. 2024 byli žáci 1. A pasováni na čtenáře. Přinesli si do Kulturního domu knihu, kterou dostali od pana starosty Jiřího Pechara. V září jim z této knihy četl pan starosta, ale dnes to zvládli prvňáci. Za odměnu dostali malé dárečky, ale i knihu KOUZELNÉ BRÝLE. Zároveň je paní
knihovnice pozvala do knihovny. Doufáme, že čtení bude děti bavit. 

IK

Datum vložení: 11. 6. 2024 13:34
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty