ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Pasování na čtenáře

Pasování na čtenáře 1

akce 1. ročníků

Stačilo pár měsíců a pro prvňáčky se černé smetí na papíře proměnilo v písmenka, která se dokáží proměnit v poutavou pohádku nebo veselý příběh. Své čtenářské umění předvedly všechny tři první třídy na slavnostním pasování na čtenáře, které si pro nás připravila paní knihovnice Štolbovy městské knihovny v Nechanicích. Za přítomnosti všech nejvyšších nechanických představitelů - starosty, místostarostky a ředitele naší školy, čerství čtenáři přečetli pohádku, aby byli odměněni čtenářským glejtem, knížkou a něčím na zub. 

Všem děkujeme za krásné a příjemné ukončení první třídy 

1.A, 1.B a 1. C

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Pasovani_prvnacku_na_ctenare/

 

Datum vložení: 27. 6. 2023 12:46
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty