Otevření školní jídelny od 11. 5. 2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s otevřením mateřské školy bude otevřena od 11. 5. 2020 školní jídelna. Níže najdete několik organizačních pokynů:

• výdejní doba je od 11:00 do 13:30 hod.,
  • školní stravování bude probíhat v běžné podobě, tj. teplý oběd, dopolední a odpolední svačina pro MŠ.

Podrobné informace naleznete:

Pravidla školního stravování

1. Pokrmy vydává personál včetně čistých příborů. Strávníci si sami jídlo a pití nenabírají a neberou si ani příbory.
  2. V jídelně se při výdeji jídla nesmí potkávat žáci z různých skupin žáků. Při stravování jsou zajištěny obvyklé rozestupy jako ve třídě. Dále je nutné zajistit rozestupy mezi jednotlivými skupinami.
  3. Rouška se odkládá pouze při samotné konzumaci jídla a pití, a to do vlastního sáčku.
  4. Před vstupem do jídelny si každý žák umyje ruce či použije dezinfekci na ruce.
  5. Při přípravě jídel a při vydávání je nutné dodržovat zvýšenou měrou běžná hygienická pravidla.“

Strávníci se mohou přihlašovat od středy 6. 5. 2020.

Děkuji Vám za spolupráci.

Mgr. Hana Špatenková v. r.

Datum vložení: 5. 5. 2020 0:00