ZŠ a MŠ Nechanice vyhlašuje ZÁPIS ŽÁKŮ do 1. ročníků ZŠ. Více se dozvíte v aktualitách...

Organizace výuky od 17. 5. 2021

pro žáky 1. a 2. stupně ZŠ

Od pondělí 17. 5. 2021 se žáci na 1. i 2. stupni ZŠ Nechanice vzdělávají prezenčně bez rotace, tzn. distanční výuka probíhat nebude.

Důležité:

a) Rozvrh hodin od 17. 5. beze změn - včetně volitelných předmětů. Sledujte webové stránky školy, popř. systém bakaláři.
b) Testování žáků na obou stupních bude probíhat v režimu 1x týdně (vždy v pondělí před 1. vyučovací hodinou, nebude-li žák přítomen, proběhne test při nejbližší možné příležitosti.
c) Všem žákům, kteří se stravují ve školní jídelně budou automaticky nahlášeny obědy.
d) Nadále platí respektování zásad R+R+R (roušky - ruce - rozestupy) a omezení kontaktu mezi žáky různých tříd mimo výuku.

V příloze naleznete podrobné informace MŠMT pro školská zařízení. O dalších změnách budete informováni prostřednictvím EŽK a na webových stránkách školy.

Informace k provozu škol od 17. 5. 2021

Informace pro školy a školská zařízení účinnost 17.5..pdf