ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Olympiáda v ČJ

očj

výsledky školního kola

V pátek 9. prosince 2022 proběhlo školní kolo olympiády v českém jazyce, kterého se zúčastnily vybrané žákyně z 9.A a 9.B. Dvě nejlepší postupují do okresního kola, které se uskuteční na GJKT v Hradci Králové  v dubnu 2023.

Všem děkujeme za účast a přejeme štěstí do dalších kol.

PS

Konečné pořadí:
Opltová T.  36 bodů (postupuje do okresního kola)
Bílková A.  35 bodů (postupuje do okresního kola)
Čapková K.  31 bodů (náhradník pro postup do okresního kola)
Pechánková K. 27 bodů
Fléglová T.  20 bodů
Prchlíková K. 20 bodů

 

 

Datum vložení: 12. 12. 2022 12:46
Datum poslední aktualizace: 15. 12. 2022 7:09
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty