ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Odstávka el. energie

pro budovu 2. stupně ZŠ

Z důvodu odstávky elektrické energie v Pražské ulici nebudou ve čtvrtek 22. června 2023 od 7:00 do 15:30 hodin funkční bakaláři a domovní zvonky. Pro komunikaci se školou prosím zvolte mobilní telefonní číslo 727 844 294 (kancelář), popř. kontaktujte vedení školy.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 21. 6. 2023 13:51
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty