ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Odhalení sochy TGM

Odhalení sochy TGM 1

v rámci oslav k 795. výročí města Nechanice

V sobotu 24. června 2023 se v Nechanicích uskutečnila dlouho očekávaná událost, jíž bylo odhalení sochy 1. československého prezidenta T. G. Masaryka na místě před budovou 1. stupně, kde dříve stávala. Hlavním iniciátorem tohoto projektu je pan Zdeněk Roll.

Slavnostní akce proběhla za přítomnosti organizátorů, zástupců města Nechanice, místních spolků, sportovních oddílů i dalších hostů, z nichž bychom rádi zmínili Mgr. Martina Červíčka, brig. g. v. v., dále senátora JUDr. Jana Holáska, LL.M., a také zástupců ze sousedních obcí.

Program zpestřila vystoupení místího sboru Cantus Feminae a také našich dětí z 1. stupně. Více se dozvíte z videozáznamu...

 

Datum vložení: 30. 6. 2023 7:31
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty