ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

O pohár ředitele DDM

O pohár ředitele DDM 1

turnaj žáků 6. a 7. tříd ve florbalu

Žáci 6. a 7. ročníku se 20.6.2023 vydali na přátelské utkání O pohár ředitele DDM. V utkání s jednou prohrou se ZŠ Smidary (prohra na nájezdy) však kluci s ostatními týmy vyhráli a získali bodový náskok nad ostatními družstvy, a  tím i celkové prvenství v této soutěži. Zápasy byly mnohdy zvráceny až ve druhém poločase, takže byla atmosféra velice napjatá do poslední chvíle, ale náš tým dokázal i v druhém poločase zvrátit výsledek a získat náskok.

Ondřej Horák

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/O_pohar_reditele_DDM/

Datum vložení: 21. 6. 2023 10:42
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty