ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Nezapomenutelné chvíle ve školní družině

Nezapomenutelné chvíle ve školní družině 1

ohlédnutí za akcemi

 

Nezapomenutelné chvíle ve školní družině

 

Ve školní družině jsme zažili od prosince do února skvělá dobrodružství. V prosinci nám Ježíšek nechal ve družině hry, omalovánky a krásné penály na dotvoření. Penály jsme si všichni vyzdobili a pochvalovali, jak jsme šikovní. 

Zima nám nepřinesla moc sněhu, ale to nás nezaskočilo. Dokud to šlo, řádili jsme na zamrzlých kalužích po celých Nechanicích. Velké překvapení si pro nás připravilo oddělení Želviček. A to premiéru filmu “Den s Želvičkami”. Můžete se na něj podívat na naší FB stránce. Věřte, že se u filmu nebudete nudit.

Celoroční hra se v těchto dnech zbarvila šedou, bílou a růžovou barvou. Děti mezi sebou soutěžily v lepení nejdelšího vánočního řetězu, který jsme potom omotali kolem naší družiny. Do poslední chvíle jsme nevěděli, kdo tentokrát vyhraje. Poté jsme vyzkoušeli vesmírnou únikovou hru, kde jsme museli včas najít kód pro otevření dveří z vesmírné lodi. Bylo to napínavé a děti v týmu se snažily spolupracovat a přemýšlet nad úkoly. Nakonec jsme se ještě zabývali přenášením tajné zprávy o slušném chování.  Bylo to vzrušující a děti se cítily, jako malí špioni. 

Poté jsme se těšili na pololetní prázdniny, které jsme strávili v zábavním parku TOBOGA - TONGO v Hradci Králové. Bylo toho opravdu hodně, co jsme zažili. První březnový den jsme si ještě užili karneval v tělocvičně s diskotékou pod vedením medúzy Evči, Regi, Janči a Míši. Dobře jsme se bavili a strávili jsme spolu spoustu nezapomenutelných chvil.

 

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/zimni-cas-ve-skolni-druzine

 

Datum vložení: 13. 3. 2024 10:35
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty