ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Návštěva knihovny

knihovna

akce 1. tříd

V adventním čase se naše třídy 1.A, 1.B a 1.C zašly podívat do městské knihovny v Nechanicích. Přijali jsme milé pozvání na Vánoční příběh. Zažili jsme s paní Kohoutkovou divadélko kamishibai, které má japonský původ. V rámu kufříkového divadla se střídaly ilustrace a s každým dalším obrázkem se změnila i scéna a příběh o Ježíškovi se nám odehrával přímo před očima. Během celého příběhu, děti odpovídaly i na spoustu zajímavých otázek, které příběh spojovaly s dnešním životem. Na závěr setkání jsme si s paní Kohoutkovou popřáli krásný předvánoční čas a už se těšíme na další setkání!

S. Dubnová 

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Navsteva_knihovny_-_1.A,_1.B,_1.C

Datum vložení: 14. 12. 2022 13:37
Datum poslední aktualizace: 14. 12. 2022 13:38
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty