ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Lyžařský výcvik

LVVZ

hodnocení akce

Lyžařský kurz je minulostí, opět jsme vzhledem k vrtochům počasí s obavami očekávali, jaké podmínky nám hory nabídnou, a znovu jsme měli obrovskou radost, že naše prosby byly vyslyšeny. Krásné počasí, čerstvý sníh, upravená (i když zrána trochu bolavá) sjezdovka i možnost vyrazit na běžky - zkrátka paráda.

Chtěl bych touto cestou všem žákům poděkovat za víceméně hladký průběh kurzu. Troufám si říct, že všichni účastníci zvládli pohyb na lyžích a snowboardech na svahu, výcvik na běžkách byl spíše seznamovací, o to větší legrace při něm nastala. Celkový dojem trochu nejvíce pokazila zranění dětí i jednoho z vyučujících.

Vyúčtování finančních prostředků za vleky proběhne v průběhu příštího týdne, dětem bude přeplatek vyplacen v hotovosti proti podpisu. 

Ve fotogalerii se můžete přesvědčit, jak si to děti užily. Zájemci o videozáznamy mohou přijít s "fleškou či SD kartou". 

PS

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/LVVZ_2023/

 

Datum vložení: 7. 3. 2023 9:10
Datum poslední aktualizace: 7. 3. 2023 9:59
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty