ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Listopad ve školní družině

šd

ohlédnutí za akcemi ŠD

Protože byl ještě podzim, nemohli jsme vynechat krásnou kratochvíli - pouštění draka. A žádný drak nám neuletěl! Ve třetím měsíci tohoto školního roku, jsme se seznámili s dalším místním spolkem - jezdeckým klubem. Vyrobili jsme si koně, se kterým jsme si zkusili zajet dostihy. Nejlepší jezdci byli odměněni nejen potleskem.

Velkým zážitkem měsíce listopadu byly Svatomartinské trhy. Musíme ještě jednou moc poděkovat všem, kteří se do naší akce zapojili. Také jsme při různých hrách zjišťovali, jaké to je být němý, neslyšící a nevidomý. 

Dalším tématem byl čas. Povídali jsme si o využívání času, vyrobili jsme si hodinky a pomalu přešli na adventní čas. Děti si vyráběly adventní kalendáře a zpívaly koledy, které potom zazněly u rozsvícení vánočního stromu v Nechanicích. 

MT

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Listopad_ve_skolni_druzine/

 

Datum vložení: 15. 12. 2022 10:36
Datum poslední aktualizace: 15. 12. 2022 10:39
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty