ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Lesní závod

Lesní závod 1

sportovní akce 1. stupně

V pátek 8. 9. žáci druhých až pátých tříd využili krásného počasí k lesnímu závodu. Smíšené skupinky dětí běhaly vyznačenou trasu v lese. Cestou děti plnily různé úkoly, například poznávání zvířat, stromů, hod šiškou na cíl. Všichni se snažili o co nejlepší výkon. V cíli byli odměněni sladkou odměnou. Nejlepší sportovci obdrží medaile.

J. H. + P.  P.         

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/lesni-zavod-1-stupen-2     

Datum vložení: 18. 9. 2023 14:02
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty