ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Lesní pedagogika ve druhých třídách

Lesní pedagogika ve druhých třídách 1

akce 2. ročníků

V hodinách prvouky se žáci druhých ročníků učí o ekosystému les. Probírali jsme nejznámější lesní zvířata a rostliny. Výuka byla zpestřena přednáškou Richarda Žehana, studenta 3. ročníku České lesnické akademie v Trutnově, který si udělal na nás čas a přišel nám vyprávět o zvířatech, které se vyskytují v našich lesích. Celé povídání bylo doplněno ukázkami paroží srnců a daňků. Také nám předvedl různé vábničky – zvuky srnce i jelena.

Děkujeme i za trpělivé odpovědi na všetečné otázky našich žáků.

Jana Okrouhlá

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/lesni-pedagogika-ve-druhych-tridach

Datum vložení: 15. 11. 2023 8:13
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty