ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Kulihráškova abeceda

Kulihráškova abeceda 1

závěrečné vystoupení 1.A

Ve čtvrtek 15. června pozvaly děti z 1.A své blízké do školy, protože si pro ně připravily své závěrečné vystoupení. Zahrály jim pohádku Kulihráškova abeceda, při které recitovaly, zpívaly i tančily. Prvňáčci se opravdu snažili, a tak jim byl odměnou velký závěrečný potlesk. Na památku si domů odnášeli časopis, který společně vytvořili. Jednou se tak budou moct podívat, jak v první třídě uměli kreslit a psát.

                                                                                                                                                                HB

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Zaverecne_vystoupeni_1.A/

Datum vložení: 21. 6. 2023 7:14
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty