ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Ježíškova vnoučata

akce přípravné třídy

12Již popáté jsme se zapojili do předvánoční krásné akce "Ježíškova vnoučata". Bohužel nám, stejně jako loni, situace nedovolila předat dárky osobně, což nám nezabránilo v tom, abychom čtyřem "našim babičkám" a dvěma "našim dědečkům" krásně nazdobili krabice, vyrobili přáníčka, drobné dárečky, natočili veselé video a spolu s jejich vyplněným přáním poslali přímo k nim, do jednotlivých domovů pro seniory.

Velmi nás těší, že se k nám každý rokem přidávají i další třídy z MŠ i ZŠ, a dokonce i  mnoho zájemců z řad veřejnosti.

Všem velmi děkujeme a přejeme kouzelné svátky 

Přípravná třída

 

Datum vložení: 15. 12. 2021 15:03
Datum poslední aktualizace: 1. 1. 2022 16:35
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty