Ježíškova vnoučata

akce přípravné třídy

12Již popáté jsme se zapojili do předvánoční krásné akce "Ježíškova vnoučata". Bohužel nám, stejně jako loni, situace nedovolila předat dárky osobně, což nám nezabránilo v tom, abychom čtyřem "našim babičkám" a dvěma "našim dědečkům" krásně nazdobili krabice, vyrobili přáníčka, drobné dárečky, natočili veselé video a spolu s jejich vyplněným přáním poslali přímo k nim, do jednotlivých domovů pro seniory.

Velmi nás těší, že se k nám každý rokem přidávají i další třídy z MŠ i ZŠ, a dokonce i  mnoho zájemců z řad veřejnosti.

Všem velmi děkujeme a přejeme kouzelné svátky

Přípravná třída

Datum vložení: 15. 12. 2021 15:03