ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

IQLandia Liberec

IQLandia Liberec 1

exkurze 3. ročníků

28. 2. se třeťáci vypravili na exkurzi do expozic IQLANDIA LIBEREC. Čekala je zde spousta zážitků a zajímavých exponátů z různých vědeckých oborů. Velký úspěch měla například expozice živlů, kde si děti mohly zažít vichřici, zemětřesení nebo si nafouknout obří bublinu. Více se uvidíte ve fotogalerii.

JH+PP

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/iqlandia-liberec-3-a-a-3-b

Datum vložení: 12. 3. 2024 13:46
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty