ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Hravá příroda

Hravá příroda  1

akce 4.A a 4.B

Ve čtvrtek 14.9.2023 do čtvrtých ročníků zavítali studenti 3. ročníku Gymnázia J. K. Tyla z Hradce Králové se svojí paní profesorkou Janou Pekařovou. V rámci vrstevnického učení se naši žáci seznámili s různými jednoduchými pokusy, které si mohli vyzkoušet. Studenti je měli pečlivě připravené a podpořené prezentací. Žáky hodina hravé živé přírodovědy bavila.

Jana Okrouhlá

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/hrava-priroda-4-a-4-b-vrstevnicke-uceni

Datum vložení: 18. 9. 2023 7:01
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty